איך אני יכול להיות בטוח שתחום העיצוב הגרפי מתאים לי?

איך אני יכול להיות בטוח שתחום העיצוב הגרפי מתאים לי?

רוצים לראות האם אתם מתאימים לתחום העיצוב הגרפי? איך אני יכול להיות בטוח שתחום העיצוב הגרפי מתאים לי? על כל השאלות הללו, האם כדאי ללמוד את התחום הזה או להתחבר ולהתמזג בכל מה שמתרחש במדיה הדיגיטלית, יענו בפוסט הזה, הכולל סרטונים ועוד. שיעורי יוטיוב מסבירים מה מעצבים גרפיים עושים ביום רגיל בעבודה במשרד פרסום או כמעצבים גרפיים. מה ההבדל בין עיצוב גרפי לגרפיקה ממוחשבת, לבין שפע של דברים אחרים שטירון שמתעניין בתחום המדיה הדיגיטלית צריך להיות מודע אליהם? אנחנו יכולים לספר לכם שמעצבים גרפיים ראו מהפכה תעסוקתית בשנים האחרונות, לאו דווקא בגלל שפתאום נדרשים יותר מעצבים גרפיים, אלא בגלל שכל סגנון העבודה הגרפי השתנה באופן דרמטי. לפני עשור, מעצבים גרפיים יצאו לעבוד רק בתחומי המדבקות, האריזות ועיצוב הקרטון. התרחיש של היום שונה מאוד, ומעצבים גרפיים בוחרים להתחבר לחברות הייטק שבונות מוצרים דיגיטליים. מכיוון שרוב חברות ההייטק שוכרות מפתחים ומתכנתים שאינם יודעים להשתמש בעקרונות עיצוב ובהיבטים אחרים של תפיסה חזותית, למעצבים גרפיים אלו יש ביקוש רב בימים אלה.

דור חדש של מעצבים גרפיים קם.

מכיוון שזה חלק מהיום של כל בן אדם היום, הדור החדש של המעצבים הגרפיים והגרפיקאים ראה פרסומות ופרסומות חברתיות רבות. דבר נוסף הוא שאף מעצב גרפי מעולם לא ראה פרסומות או חומר שיווקי אחר, כך שכל המעצבים הגרפיים שמופיעים עכשיו יודעים בדיוק מה צריך לעשות. האם יש צורך בניסיון קודם כדי להיכנס לתחום זה? לא זה לא. כל מה שתצטרכו עבור קורסי עיצוב גרפי הוא הבנה בסיסית של השפה האנגלית וניסיון עם מחשבים ואפליקציות בסיסיות. הקורס מכסה את כל הקונספט של חשיבה עיצובית, ומאפשר לך לסייע ללקוחות שלך במיתוג עצמם בצורה נכונה עבור לקוחות היעד שלהם. קהל יעד הוא קבוצה של אנשים שבעלי חברות מעוניינים למכור ולקדם את המוצרים והשירותים שלהם. למעצב הגרפי יש אחריות רבה שכן הוא זה שמחליט באילו צבעים להשתמש ובאילו תמונות להשתמש. כולנו יודעים שתמונות נושאות מסרים ושתמונה שווה אלף מילים. לכן, עסקים וארגונים מוציאים כסף רב בפייסבוק ובאינסטגרם כדי לשווק את המודעות שלהם וליצור מכירות, ובעלי החברה יפסידו כסף אם המעצב הגרפי לא יבצע את המודעה כראוי. תלמדו על חשיבה יצירתית לאורך כל הלימודים שלכם כדי שתוכלו לבנות תיק עבודות מקצועי.

הצלחה בקמפיין ארגוני פירושה הצלחה בקריירה של מעצב גרפי.

כל עסק בימינו, כפי שדיברנו עליו בפסקאות הקודמות, צריך להיות מקודם ולפרסם ברשתות חברתיות כמו פייסבוק ואינסטגרם, שם אנו עשויים להגיע לקהל הישראלי ללא הגבלת זמן. מעצב גרפי צריך לוודא שהפרסום ממוקד ומעביר את המסר המיועד בהתאם לציפיות הלקוח. לא תמיד יש התאמה מושלמת בין מה שהלקוח רוצה למה שצריך לקרות בעבודה. אנחנו יכולים לספק לכם דוגמה ידועה: לקוחות רוצים להציג הרבה מסרים וטקסט בתוך מודעה, אבל מעצבים גרפיים מעדיפים שהדברים יהיו נקיים יותר כדי להעביר את המסר בצורה מקצועית. ישנם ניגודים משמעותיים בין עיצוב מודעות שיווקית לעיצוב מודעות מכירה בתחום המכירות והשיווק. שני הנושאים הללו נלמדים במסלולי לימודי עיצוב גרפי תוך הקפדה על ההיגיון המלא של תורת הצבעים , הקומפוזיציה ודברים רבים אחרים הנלמדים בחוקי עיצוב גרפי. המעצב הגרפי נושא באחריות רבה ליצירת עיצובים אלו עם יישומי אדובי כגון אילוסטרייטור, אינדיזיין ופוטושופ. הלימודים כוללים את כל רעיונות העיצוב תוך שמירה על תוכנית הגרפיקה נקייה ומודרנית.

עיצוב גרפי ביתי מה גרם לזה לקרות?

בחמש עשרה השנים האחרונות, בית הספר ללימודי טכנולוגיה והייטק מכשיר מעצבים גרפיים וגרפיקאים למגזר ההייטק ומשרדי פרסום. המדריך רשאי להתחבר ישירות למסך התלמיד ולהסביר שלב אחר שלב כיצד לצייר גרפיקה בצורה מקצועית באמצעות תוכנת זום או כל תוכנת חיבור אחרת. במהלך השיעור, המדריך רואה את מסך התלמיד וממליץ לתלמיד לתרגל את התכנים הנלמדים בזמן שהמורה מסביר אותם. אם יש בלבול, המדריך יסביר שוב את הנושא עד שהתלמיד יבין את כל התנועות החזותיות המשמשות ביצירת העיצוב.

מחלקים שיעורי בית ומשימות המיועדות לתיק העבודות

בסיומו של כל קורס מחלקים שיעורי בית ומשימות המיועדות לתיק העבודות. התיק הוא ההיבט המשמעותי ביותר בהתקבלות לעבודה. תמיכה לא ניתנת רק במהלך הפגישה; סולו סקול מאמינה במתן תמיכה אישית גם מעבר לשעות הלימודים. מכיוון שהלימודים מטופלים באופן פרטני ואישי, המדריך עשוי להיות רגיש לבקשות הסטודנט, ובמידה ויתעוררו בלבולים במהלך השבוע, הסטודנט יכול לפנות לכל סוג של אמצעי תקשורת ולקבל מענה מהיר לבעיות שהוא דורש.

יש לי דיפלומה. האם אוכל להתחיל לעבוד בשוק העבודה מיד?

היום נוכל להודיע לכם כי הסמכות אינן פותחות דלתות בתחום העיצוב הגרפי. נחמד להחזיק תעודה על הקיר, אבל זה לא ישכנע את המראיין או הלקוח שלך לעבוד איתך. כדי לקבל אישור למשרה, כל לקוח או חברת היי-טק ירצו להציג דוגמאות מעבודותיך מההשכלה שלך. אתה תוזמן לראיון עבודה אם הדוגמאות הללו מקצועיות ומתקשרות את השפה העיצובית. במהלך ראיון העבודה תישאלו מגוון שאלות בנוגע לתיק העבודות שהצגתם, כמו מדוע בחרתם צבע אחד על פני צבע אחר ללוגו או מדוע בניתם את רעיון העיצוב בפוסט מבוקש בפייסבוק באמצעות תמונה דיגיטלית. ככל שהפניות שלהם חודרות יותר לתחום העיצוב הגרפי, כך התגובות שלכם צריכות להיות מקצועיות יותר. במהלך ראיון העבודה, עליך לתאר את כל המחשבות החזותיות מאחורי כל סוגיה מכיוון שזה יעזור למראיין להבין שאתה מומחה אמיתי.

כפי שנאמר בפסקה הקודמת, הדבר החשוב ביותר להצליח ולהתקבל לתפקידים הוא תיק עבודות. במהלך הלימודים, אנו עשויים לסייע לך להתקבל לתפקידים באמצעות קהילת הפייסבוק המוכרת של בית הספר. בית הספר פועל למעלה מחמש עשרה שנים ויש לו קבוצה מדהימה כבר שתים עשרה שנים, שבה עסקי ההייטק הגדולים בישראל מציעים ללא הרף הזדמנויות לעיצוב גרפי. בעת ההרשמה לשיעורים, בית הספר יוסיף אותך לקבוצה זו כדי שתוכל לקבל משרות דרושים במהלך הלימודים. אתה תראה את כל הקריטריונים העסקיים בקבוצה, ובסופו של דבר, מה שכולם רוצים לראות זה תיק עבודות ולדעת אם אתה באמת מקצוען. באתר זה יש שפע של סרטונים ועצות, ותוכלו לראות ולהבין לאן הולך עולם העיצוב הגרפי בין היתר. אנו יכולים להבטיח לך שאם אתה מתעניין בעיצוב גרפי ומדיה דיגיטלית, תמצא שפע של הזדמנויות לקידום לאחר סיום הלימודים. רוב בוגרי העיצוב הגרפי מעדיפים לעבוד כפרילנסרים בענף זה, תוך מתן שירותי מיתוג ושיווק לחברות על בסיס קבוע ושיתופי לאורך כל השנה. עבודת שיווק היא לא מאמץ חד פעמי, אלא נושא לכל אורך השנה שכן הדמוגרפיה הדמוגרפית תמיד נמצאת במדיה החברתית.

Admin